Online fakturácia a digitalizované účtovníctvo

Jedinečné online riešenie, ktoré kombinuje bezplatný fakturačný nástroj, otvorené bankovníctvo, automatizované účtovníctvo v reálnom čase spojené s interaktívnym reportingom, a to všetko s využívaním najmodernejších technológií a umelej inteligencie.

Screenshot funkcie z aplikácie Accai

O systéme Accai

Okrem veľkého množstva užitočných funkcií prináša klientom niekoľko dôležitých benefitov, ktoré odlíšia najúspešnejších podnikateľov od ostatných.

ikonka šetrenie času

Šetrí Vaše peniaze

K účtovaniu Vašich dokladov už nebudete potrebovať účtovníka, a tým sa Vám znížia náklady na administratívu.

Ikonka fukncií Accai

Dáta v reálnom čase

Pomocou online prístupu a automatizácii dát budete mať prehľad o dianí vo Vašej firme kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Ikonka - šetrenie času

Šetrí Váš čas

Zavedením automatických procesov sa už nebudete musieť starať o zasielanie faktúr, bankových výpisov a ďalších dokladov k zaúčtovaniu.

ikonka pohľadaviek

Spravuje Vaše pohľadávky

Automatizovanými upomienkami a prípadnými výzvami od advokáta výrazným spôsobom znížite počet neuhradených faktúr a zlepšíte svoj cash flow.

Kľúčové vlastnosti
Accai online fakturácia a digitalizované účtovníctvo

Bezplatná online fakturácia

Prostredníctvom Accai budete mať k dispozícii užívateľsky prívetivý nástroj nielen na vytváranie faktúr, ale aj na tvorbu cenových ponúk, objednávok a zálohových faktúr. Stačí len pár jednoduchých klikov.

Screenshot funkcie z aplikácie Accai
Screenshot funkcie z aplikácie Accai

Otvorené bankovníctvo

Bezpečným sprístupnením bankových dát Vám Accai bude vedieť automaticky párovať platby, sledovať pohyby a zostatky na účte. Službu otvoreného bankovníctva prinášame v spolupráci s Tatra Bankou.

Accai Shield

Máte problémy s neuhradenými faktúrami a cash flow? Accai Vám v tomto smere ponúka prelomové riešenie pozostávajúce nielen z automatického odosielania upomienok podľa nastavených parametrov, ale aj z automatizovaného vymáhania pohľadávok prostredníctvom platobného rozkazu.

Accai shield funkcia - screenshot z aplikácie
Screenshot funkcie z aplikácie Accai

Automatizované účtovníctvo

Faktúry, bankové pohyby a iné účtovné prípady zaúčtuje Accai bez pomoci účtovníka. Vytvorí sám daňové priznanie k DPH, k dani z príjmov a k dani z motorových vozidiel.

S Accai budete mať všetko k dispozícii online v reálnom čase kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Automatický import faktúr od dodávateľov

Accai dokáže sám nahrať prijaté faktúry od vybraných zmluvných dodávateľov (napr. od telekomunikačných firiem).

V prípade, ak Accai využívajú obaja zmluvní partneri (dodávateľ aj odberateľ), dodávateľom vystavenú faktúru Accai po autorizácii automaticky zaúčtuje aj u odberateľa.

Laptop png mockup
Umelá inteligencia AI

Umelá inteligencia

Accai využíva vo viacerých oblastiach prvky umelej inteligencie a automatizácie. Vďaka nim sú služby rýchlejšie, znižuje sa možnosť chyby a v konečnom dôsledku sú pre užívateľa aj lacnejšie.