Jakub young business man

Kto je Jakub?

Najprv si predstavme Jakuba. Jakub je spokojný klient Accai. Nie je úplne tak vymyslený, pretože predstavuje mix rôznych našich klientov, ich otázky, priania, požiadavky na zlepšenie, spätné väzby a odporúčania.

Jakub je programátor na voľnej nohe. Prednedávnom zhodnotil, že v jeho prípade je lepšie mať s.r.o. ako živnosť, tak si ju cez Bright Ideas založil. Má jedného stáleho odberateľa a občas spraví jednorazovú zákazku. Mesačne má niekoľko opakujúcich sa prijatých faktúr a bločkov.

A ako to už býva, účtovníctvo a veci s tým spojené ho veľmi nebavia. Aj by si ich vedel spraviť sám, ale keď si to prepočítal na svoju hodinovú sadzbu, vyšlo mu, že radšej si zaplatí fakturačný nástroj Accai a bude mať s týmto všetkým pokoj 😊

Prostredníctvom Jakuba a jeho otázok si v tomto seriáli postupne predstavíme všetky základné aj pridružené funkcionality fakturačného nástroja a digitalizovaného účtovníctva Accai.

Ukážeme si, čo všetko Accai dokáže, ako vie zrýchliť a zefektívniť podnikateľský život. A predovšetkým, ako vie pomôcť s povedzme si pravdu, takou časťou podnikania, ktorú väčšina podnikateľov nemá veľmi v láske. Lebo čo si budeme hovoriť, účtovníctva by sa každý podnikateľ rád zbavil a venoval mu čo najmenej svojej pozornosti a času. A práve preto je tu Accai.

Viktória Šibová
Autor článku
Vždy ma fascinovali reklamné slogany a pútavé texty na billboardoch, v TV spotoch, časopisoch. Vtedy som ešte nevedela, že sa to nazýva content marketing. Dvere do sveta digitálneho marketingu mi otvorila Digitálna univerzita. Mojou srdcovkou sa stal copywriting – ukladanie slov do viet. Vytváram digitálny obsah pre weby, newslettre a sociálne siete.