Jakub 9

Pravidelné faktúry

Jakub sedí na gauči a rozmýšľa, že by mal poposielať faktúry svojim klientom, lebo “nebude mať za čo jesť”. Ale strašne sa mu do toho nechce, vybral si už aj dobrý seriál na pozretie….

Ale už tie faktúry odložil včera aj predvčerom. No to každomesačné vypĺňanie rovnakých políčok ho zabíja, zbytočne to žerie nervy aj čas.

Jakubova otázka č. 1: Nedá sa to opakované vytváranie faktúr nejako obísť?

Jasné, že dá.

V Accai mysleli na všetko. A všetko čo sa dalo zautomatizovať, zefektívniť, zrýchliť a zjednodušiť tak aj spravili.

To znamená, že ak má Jakub stáleho odberateľa a vystavuje mu faktúru každomesačne na tú istú sumu stačí, ak si vytvorí Pravidelnú faktúru, vyplní iba raz všetky náležitosti faktúry, vyberie deň v mesiaci, kedy sa má faktúra odosielať a hotovo. O viac sa už nebude musieť starať. Faktúry sa budú vystavovať a posielať automaticky.

Pravidelne faktury

Jakubova otázka č. 2: A čo v prípade keď fakturujem každomesačne inú sumu?

Aj tomto prípade sa funkcionalita Pravidelná faktúra dá využiť, jediný rozdiel je, že si Jakub každý mesiac  zmení sumu na faktúre manuálne.

Iný spôsob ako obísť každomesačné vystavovanie faktúr tomu istému odberateľovi je, že si Jakub skopíruje už vystavenú faktúru z minulého mesiaca a manuálne zmení iba sumu a dátumy.

Šikovné, že? 😊

Viktória Šibová
Autor článku
Vždy ma fascinovali reklamné slogany a pútavé texty na billboardoch, v TV spotoch, časopisoch. Vtedy som ešte nevedela, že sa to nazýva content marketing. Dvere do sveta digitálneho marketingu mi otvorila Digitálna univerzita. Mojou srdcovkou sa stal copywriting – ukladanie slov do viet. Vytváram digitálny obsah pre weby, newslettre a sociálne siete.